Dolar 16,1920
Euro 17,4658
Altın 965,28
BİST 2.438,84
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 27°C
Açık
İstanbul
27°C
Açık
Pts 27°C
Sal 26°C
Çar 25°C
Per 26°C

FUTBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI

Spor Toto Süper Lig ve Spor Toto 1. Lig’de 28, TFF 2. Lig’de 29. hafta müsabakaları yapılacak. TFF 2. Lig’de 29, TFF 3 Lig’de 1 Grup ve 3. Grup’ta 25, 2. Grup’ta ise 28. hafta maçları oynanacak.

FUTBOL’DA HAFTANIN PROGRAMI
REKLAM ALANI
A+
A-
04.03.2022
11
ABONE OL

Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, liglerde haftanın müsabaka programı şöyle:

Spor Toto Süper Lig

4 Mart Cuma:

20.00 Öznur Kablo Yeni Malatyaspor-Adana Demirspor (Yeni Malatya)

5 Mart Cumartesi:

16.00 Çaykur Rizespor-GZT Giresunspor (Çaykur Didi)

16.00 Göztepe-Kasımpaşa (Gürsel Aksel)

19.00 İttifak Holding Konyaspor-Galatasaray (MEDAŞ Konya Büyükşehir)

6 Mart Pazar:

16.00 VavaCars Fatih Karagümrük-Altay (Atatürk Olimpiyat)

19.00 Fenerbahçe-Trabzonspor (Ülker)

19.00 Fraport TAV Antalyaspor-Demir Grup Sivasspor (Antalya)

7 Mart Pazartesi:

20.00 Yukatel Kayserispor-Aytemiz Alanyaspor (Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

20.00 Gaziantep FK-Atakaş Hatayspor (Kalyon)

20.00 Beşiktaş-Medipol Başakşehir (Vodafone Park)Spor Toto 1. Lig

4 Mart Cuma:

20.00 Kocaelispor-Ankara Keçiörengücü (Kocaeli)

5 Mart Cumartesi:

13.30 Altınordu-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

16.00 Yılport Samsunspor-Nasadoge Menemenspor (Samsun Yeni 19 Mayıs)

19.00 MKE Ankaragücü-Royal Hastanesi Bandırmaspor (Eryaman)

6 Mart Pazar:

13.30 Adanaspor-Manisa FK (Yeni Adana)

13.30 Beypiliç Boluspor-Bursaspor (Bolu Atatürk)

16.00 Tuzlaspor-İstanbulspor (Kocaeli)

19.00 Eyüpspor-Bereket Sigorta Ümraniyespor (Eyüp)

7 Mart Pazartesi:

20.00 Balıkesirspor-Altaş Denizlispor (Balıkesir Atatürk)

TFF 2. Lig

Beyaz Grup:

5 Mart Cumartesi:

14.00 Pendikspor-Uşakspor (Pendik)

14.00 Akhisarspor-Kırşehir Belediyespor (Spor Toto Akhisar)

14.00 Isparta 32-Nazilli Belediyespor (Isparta Atatürk)

14.00 Tarsus İdman Yurdu-Ankara Demirspor (Tarsus İlçe)

14.00 Anagold 24Erzincanspor-Eskişehirspor (Mustakil Atletizm Pisti Sahası)

14.00 Karatay Termal 1922 Konyaspor-Teco Karacabey Belediyespor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)

14.00 Bucaspor 1928-Şanlıurfaspor (Yeni Buca)

14.00 Criptoswaps Zonguldak Kömürspor-Kırklarelispor (Karaelmas K.Köksal)

Kırmızı Grup:

4 Mart Cuma:

14.30 Ankaraspor-Kahramanmaraşspor (Osmanlı)

14.30 Somaspor-Sivas Belediyespor (Soma Atatürk)

5 Mart Cumartesi:

14.00 Silahtaroğlu Vanspor-An Zentrum Bayburt Özel İdare (Van Atatürk)

14.00 Bodrumspor-Sarıyer (Bodrum İlçe)

14.00 Afjet Afyonspor-Diyarbekirspor (Zafer)

14.00 Adıyaman FK-Ergene Velimeşespor (Adıyaman Atatürk)

14.00 Niğde Anadolu FK-Sakaryaspor (Kırşehir Ahi)

14.00 İnegölspor-Turgutluspor (İnegöl İlçe)

14.00 Çorum FK-Etimesgut Belediyespor (Çorum Şehir)

14.00 1461 Trabzon FK-Serik Belediyespor (Ortahisar Yavuz Selim)TFF 3. Lig

1. Grup:

5 Mart Cumartesi:

14.00 Batman Petrolspor-1954 Kelkit Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

14.00 Bursa Yıldırımspor-Artvin Hopaspor (Minareli Çavuş)

14.00 Hendekspor-Criptoswaps Çatalcaspor (Hendek Atatürk)

14.00 Arnavutköy Belediyespor-Osmaniyespor (Bolluca)

14.00 Fatsa Belediyespor-Başkent Gözgözler Akademi (Fatsa İlçe)

14.00 Formül Erbaaspor-Bergama Belediyespor (Erbaa İlçe)

14.00 Nevşehir Belediyespor-Kahta 02 (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi Yan Açık Saha)

14.00 Elazığspor-Sancaktepe FK (Elazığ Doğukent)

14.00 Belediye Kütahyaspor-Karaman Belediyespor (Dumlupınar)

2. Grup:

5 Mart Cumartesi:

14.00 Beyoğlu Yeni Çarşı FK-Kuşadasıspor (Maltepe Hasan Polat)

14.00 Darıca Gençlerbirliği-68 Aksaray Belediyespor (Darıca İlçe)

14.00 Gema Polimer Şile Yıldızspor-Hacettepe (Şile)

14.00 Bitexen Düzcespor-Kızılcabölükspor (Düzce 18 Temmuz)

14.00 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Başkent Üniversitesi Alanya Kestelspor (Yeşiltepe)

14.00 Çarşambaspor-Siirt İl Özel İdaresi (Çarşamba Şehir)

14.00 Yomraspor-Alagöz Holding Iğdır FK (Yomra İlçe)

14.00 Kalecik FK-Bayrampaşa (Çubuk İlçe)

14.00 52 Orduspor-Harput Dibek Elazığ Karakoçan (Yeni Ordu)

3. Grup:

4 Mart Cuma:

14.30 Orduspor 1967-Belediye Derincespor (Yeni Ordu)

5 Mart Cumartesi:

13.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Ağrı 1970 (Tepecik Şenol Güneş)

14.00 Kardemir Karabükspor-Kırıkkale Büyük Anadolu (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

14.00 Ceyhanspor-Karşıyaka (Ceyhan İlçe)

14.00 Karbel Karaköprü Belediyespor-Modafen (Faruk Çelik)

14.00 Criptoswaps Edirnespor-Çankaya FK (Edirne 25 Kasım)

14.00 Mardin 1969-İçel İdmanyurdu (Mardin 21 Kasım)

14.00 Yeşilyurt DÇ Ofspor-Esenler Erokspor (Of)

14.00 Gümüşhane Sportif Faaliyetler-Fethiyespor (Gümüşhane Yenişehir)Turkcell Kadın Futbol Süper Ligi

A Grubu:

5 Mart Cumartesi:

12.00 Beşiktaş Vodafone-Ataşehir Belediyespor (Gebze Alaettin Kurt)

12.00 1207 Antalyaspor-Fenerbahçe (Zeytinköy)

12.00 Amed Sportif Faaliyetler-Kireçburnu (Amedspor)

6 Mart Pazar:

12.00 Kocaeli Bayanlar FK-Fatih Vatanspor (Kavaklı)

12.00 Altay-Hatayspor (Atatürk Stadı 1 Nolu Yan Saha)

13.00 Ankara Büyükşehir Belediyesi Fomget-Karadeniz Ereğli Belediyespor (Osmanlı)

B Grubu:

5 Mart Cumartesi:

12.00 Konak Belediyespor-Trabzonspor (Atatürk Stadı 1. Nolu Yan Saha)

12.00 Vulfz Fatih Karagümrük-Bitexen Sivasspor (Vefa)

12.00 Hakkarigücü-Çaykur Rizespor (Merzan Şehir)

12.00 Bitexen Adana İdmanyurdu-Yukatel Kayseri Kadın FK (Muharrem Gülergin)

12.00 İlkadım Belediyesi Yabancılar Pazarı-ALG Spor (Millet Bahçesi 19 Mayıs)

14.00 Galatasaray Hepsiburada-Dudullu (Florya Metin Oktay Tesisleri)

REKLAM ALANI
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.