Haber Vizyon

Habere Bakış Açınız Değişecek!

SON DAKİKA! ŞEN CİNAYETİNDEKİ İNCE DETAY!

Müge Anlı İle Tatlı Sert programının en çok izlenen konularından biriydi Şen kardeşler cinayeti. Dosya da gizlilik nedeniyle bir süredir yer verilmeyen konu da bir gelişme yaşandı.

Hüseyin ve Metin Şen kardeşlerin katili belli oldu mu? Şen kardeşlerin katili kim çıktı? Olay nedir? Şen kardeşler cinayeti çözüldü mü? Şen kardeşler cinayetine neden programda yer verilmiyor?

Tüm Türkiye 2020 yılında Hatay’da işlenen cinayetle sarsılmıştı. Hüseyin Şen ve Metin Şen Kardeşler canice katledilerek evinin salonunda evin bakıcı Emel Cengiz tarafından bulunmuştu. Cinayetin işlendiği evden sağlıklı bir şekilde sağ çıkan Cengiz tüm dikkatleri üstüne çekmişti. Olay yerine ait görüntülerinde ortaya çıkmasının ardından. Şen kardeşlerin canice darp edildiği ortaya çıktı. Bakıcı Emel Cengiz’in olayın ardından temizlik yaptığının ortaya çıkmasında Emel Cengiz için şüphe uyandırmıştı.

Uzun bir aradan sonra Şen cinayetiyle ilgili bir gelişme yaşandı, Müge anlı canlı yayında açıkladı. Şen cinayeti dosyasının gizlilik kararı nedeniyle programa taşınmayan konuda gelişme var.

EVDEKİ TELEFONLARA NE OLDU?

En önemli ve sıkça sorulardan bir de evdeki dört adet telefona ne oldu konusuydu. Telefonlar çalındı mı? Emel Cengiz’in olduğu iddia edilen telefonun tespiti için Cengiz jandarmanın yolunu tuttu.

Emel Cengiz’in telefonu olaydan 6 ay sonra sinyal verdiği ortaya çıkmıştı. JASAT bunun üzerine özel bir ekip kurarak incelemelerde bulundu, aradan geçen süre içerisinde evden çalınan üç telefonun satıldığı tespit edildi. 

TELEFONLAR KİM SATTI?

Telefonları satan ve alanlara ulaşıldı fakat dosyada gizlilik nedeniyle paylaşılamıyor. Telefonları satan kişinin Şen ailesinin uzaktan akrabası olduğu ve bir süre cezaevinde kaldığı cezaevinde kalırken hırsızlık planları yaptığı ve bu cinayeti de hırsızlık amacıyla işlediği düşünülüyor.

Hatay oldukça hareketli en yakın zamanda cinayeti işleyenlerin ortaya çıkması bekleniyor.

Tüm bu gelişmelerin ardından cinayete kurban giden Hüseyin Şen’in yurt dışında yaşayan kızı Ganime ‘in son durumu merak ediliyor.