reklam
18 Haziran 2021

Haber Vizyon

Habere Bakış Açınız Değişecek!

ADAM KONUŞUYOR

Ömrümü onlar gibilere,çocuklarına,Orduya verdim menfaatsiz, siyasetsiz ki bu mesleği iyi bilirim,cüzü de,tepbeti de ömrüm İmam Hatipte geçti,,ama ben bu ilin her okulunda alnım ak şerefimle ÖĞRETMEN oldum….
Sağcı,solcu,bucu demeden,her çocuğu ,aileyi severek,saygı duyarak,onlara 1983 den beri bir fiil hizmet ettim.2020 15 Nisana kadar.
Amatör,profasyonel kulüplerde 40 yıl oldum.
El insaf, bu sezon Altın Ordu da olmuşum,menfaatim varmış,Aşkın başkanla iyi imişim.


Şükür iyiyim,hepte iyi olacağım,gururla izleyeceğim,beğenen olacak beğenmeyen tenkit edecek,sorun onun.
Ama ben her gün an,saniye onunla birlikte değilim,isterse gel derse birlikte olalım derse gurur duyarım.
Ben inanın muhteşem iyiyim,kardeş çe,arkadaşça gururla seçimde oldum,iyiki de tanıdım…
Gel Altın Orduya dedi,yok demedim,idare ile bir sezon,yüreği güzel kalbi güzel insanlar ile oldum.Teknik ekiple,şöförler ile, aşcı ile sporcular ile,bir yanlışım oldu ise özür dilerim de onlardan,bu dışarıda bir kaç konuşanlar,burada iken ben,o pis şeyi o menfaati öne atanlar üzüldüm,beni tanımıyorsun,gerçekten bazen ağzım bozuluyor,üzülüyorum…
Başkan,as başkan,idareciler orada,ben orada sevdiğim bir insanın ricası ile oldum iyi ki oldum bu liği tanıdım.Ne acayip lig…
Satan satana,vuran vurana.
Bu takımla yol almamı isteyen o adam halkın oyları ile bu güzel ile seçildi,koltuğunda,bana konuşan,insan benden fazla belkide belediyede fink atmıştır.
Ben başkanımla 5 kez oldum,kulüpte,iki kez makamında bir kez evimde..Bizim dostluğumuz,sevgimizin değeri olmaz.

Fiyatı olmaz.
Bugün Altın Ordu yok,Sağolsun Savaş sahiplendi,mutlu oldum gençler için rezerv takım olacağı için, ama ben görüşmedim 5 kez ancak, sonra,aramadım,Ordu için Ordu amatörü için harika düşünceleri var,sahalar tesisler,amatörlere nefes alacak zeminler,projeler. Yardımlar.
Bugün seçim olsa yine gel dese geliriz.Koşarız.
Bizim ondan bir talebimiz olmaz,o bize sorarsa bir gün ona sessizce söyleriz…
De sanki benim onunla bir menfaat paylaşımım varmış gibi…
Allahınız dan bulun..


Bizi çay içmeye de gitmez edecekler dostlar odasına…Nasıl bir beyindesiniz,orada ne ile besleniyorsunuz da kafanızda senaryolar var.
Beyler ben Milli Eğitimin öğretmeniyim,benim milyonlarca arkadaşım var ,ben Ordunun evladıyım,gerçegiyim.
Bunların hepsinin fikri zikri başka…Ben Spor adamıyım milyonlarca evladım var,ailelerin yapısı düşüncesi farklı.Aşkın Tören ile yol arkadaşlığı yaptık.
Sizler onu seçtiniz,bundan sonrası sizle onun…Lütfen ben Altın Ordu ile gittim….Belediye orada başkan orada derdiniz ne ise gidin konuşun. Eğer spor değilse bana sarmayın,işse orada belediye merci ona…Lütfen.