Dolar 27,3541
Euro 28,8110
Altın 1.649,65
BİST 8.213,76
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul 24°C
Az Bulutlu
İstanbul
24°C
Az Bulutlu
Cum 24°C
Cts 23°C
Paz 23°C
Pts 23°C

Mandacılar ve vesayetçiler bilsinler ki!

4 Nisan 2021 21:32
104

Mandacılar ve vesayetçiler bilsinler ki,

Yıllarca bu milleti mandacı ve vesayetçi zihniyetle yönetip sömürenler, millete yıllarca esir hayatı yaşatanlar şunu iyi bilsinler ki, bu millet uyandı ve gerçekleri gördü artık. Sizin gibilere bir daha bu milleti sömürmenize ve dışarıdan aldığınız emir ve talimatlar doğrultusunda devleti yönetmenize fırsat vermeyecektir.

Dışarının destekleri ile devlet yönetimini ele geçiren bu zihniyet, milleti dininden imanından, köklerinden, töresinden, geçmişinden koparmaya ve milleti köle gibi yaşamaya mahkûm etmiştir.

http://habervizyon.com/wp-content/uploads/2022/11/emin-omu-balik-ekmek-reklam-scaled.jpg

Arada sırada milletin bağrından kopup, milleti bu kölelik zihniyetinden koparıp tam bağımsızlığına kavuşturmak için çalışan birileri geldikçe de, her on yılda bir dış güçlerin desteği ile darbeler yapmışlar ve her darbeden sonra ülkeyi yokluk ve sefilliğe sürüklemişler ve milleti mandacı ve vesayetçilerin baskı ve dayatmalarına terk etmişlerdir.

Payitaht Abdülhamid ve diğer tarihi dizileri seyrettikçe millet gerçekleri daha net bir şekilde görmeye başlamıştır. Bizlere yıllarca Abdülhamid’e kızıl sultan diye hitap ettirdiler. Halbuki Abdülhamid  yok edilmek üzere olan Osmanlı devletini üstün zeka ve dirayetiyle 33 yıl yönetmeyi başarmıştır. Her türlü dış ve iç güç odaklarının baskı ve dayatmalarına direnmeye çalışmış. Ancak en yakınlarının hainlik ve ihanetlerine daha fazla dayanamamıştır. Dikkat edilirse, Abdülhamid’i en yakınları ve en fazla güvendikleri devirmiştir.

Gerçi tüm Türk devletlerinin akıbetleri hep aynı olmuştur. Türk devletlerinin hepsi dış güçlerin ayak oyunları ve bunlara yataklık ve yandaşlık eden içerideki hainlerin ihanet, yardım ve destekleri ile yok edilmişlerdir.

http://habervizyon.com/wp-content/uploads/2022/11/emin-omu-balik-ekmek-reklam-scaled.jpg

Yıllarca bu millete tarihini, geçmişini, dinini, inancını unutturmaya çalıştılar. Yabancıların bilhassa İngilizlerin yazmış olduğu tarih kitaplarıyla bize gerçek tarihimizi öğretmediler. Tarihimizi  yabancıların, milletimizin ve dinimizin düşmanlarının yazdığı ve bize dayattıklarından öğrenince de, yabancıları ve bu din ve millet düşmanlarını bize dost gibi tanıttılar.

Böylece mandacı ve vesayetçi zihniyetin baskı, yasak ve dayatmaları ile tarihimizden ve geçmişimizden koparıldık.

Şimdi ise millet uyandı artık. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın ülke yönetimine gelmesiyle, boynumuzdaki prangalar birer birer yok edilmeye başlandı. Vesayet ve mandacı zihniyetin hâkimiyetine son verildi. Ülke yönetimi bu mandacı ve vesayetçilerden temizlendi ve tam bağımsız bir Türkiye’ye kavuşmamız için üstün gayretler gösterildi. Her konuda milli hakimiyet esas alındı ve milli silah sanayimiz geliştirildi. Milli ekonominin temelleri atılmaya başlandı.

Milli silahlarımızı yaptıkça ve geliştirdikçe, gerek terörle, gerekse de dış düşmanlarımızla daha güçlü mücadele etmeye ve ülkemizi terörden ve dış güç odaklarının güdümünden kurtarmaya ve temizlemeye başladık.

Şimdilerde de Montrö anlaşmasını kimsenin yok saymaya hakkı yoktur diyerek 103 emekli amiral bir araya gelmişler ve eskiden olduğu gibi hükümete karşı bir bildiri yayınlamışlar ve darbe çığırtkanlığı yapmışlar.

Bunlar hala eskiden olduğu gibi böyle bildirilerle, baskı ve dayatmalarla devlet yönetimini ele geçireceklerini zanneden mandacı ve vesayetçi zihniyetin artıkları olmalılar.

Bu milleti bir daha eskiden olduğu gibi mandacı ve vesayetçilerin baskı, dayatma ve boyunduruğu altına almayı başaramayacaksınız. Bu millet bu devletin yönetimini bir daha size ve sizin gibilerin yönetimine bırakmayacak ve teslim etmeyecektir.

Her zaman olduğu gibi bu emekli amirallerin bildirisine CHP ve İP’den destek yağmaya başlamıştır. CHP’yi bu millet zaten tanıyor ve biliyor. Bu güne kadarki her darbenin arkasında CHP zihniyetinin parmak izlerinin bulunduğu akl-ı selim sahibi herkesin malûmu. Ancak, milliyetçi olduğunu iddia ederek yola çıkan İP’ye ne oluyor? Anlayan var mı?

Netice olarak şunu söyleyebiliriz ki, Allah’ında yardım ve inayetiyle bu mandacı ve vesayetçi zihniyet bu millete karşı geçmişte olduğu gibi bir darbe gerçekleştiremeyecektir. Buna bu millet bir daha müsaade etmeyecek ve geçiş vermeyecektir.

Allah bu millete karşı gerçekleştirilmek istenen,  mandacı ve vesayetçi zihniyetin her türlü şerli ve hainlik dolu, ihanetlerine fırsat vermesin inşallah.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.