reklam
23 Haziran 2021

Haber Vizyon

Habere Bakış Açınız Değişecek!

ORDU

Siyasilerini de,baskanlarını da hamasa konuşma yapan,orada ,burada poz verenler olsun istemiyor.
Ordu iş başındaki degerlerini, valisini ,kaymakanını, emniyet müdürünü, jandarmasını,milli egitimini,,sağlık müdürünü ,tarım orman müdürlerini tanımak yüzlerini görmek ,sokaklarda poz veren olarak izlemek istemiyor.


Bu ilin eksiğinde,yanlışında,istihdamında, fındığında,eğitiminde,spor alanında olacak her başarılarında onları alkışlamak istiyor.
Vicık vıcik resimler,pozlar,unutmayın buradayım işleri mide bulandıriyor insanlarda ,bunları sadece yalakalar yazıyor,alkışlıyor.


Ordu işsizler ile dolu,gençlik perişan, iş yerleri,ticari,yapısal işler,fabrikalar kötü ,biz devletin yedi eminlerini kişiler ile poz verirken degil ,bu azaba, gözyaşlarına,çaresizliğe care olduklarında yazar alkışlarız.
Ordu da iyi giden ne diye sorsanız,çaresizliğin ilacı olsa çay ocaklarında ki bes on dostun cay içerken stres atmasını, boşanmanın, kahkahaları ile huzur bulmasını işaret ederdik.
Sonra ,mutlu olanlar bu ilde vallahi siyasi erk ,akraba,eş dost,niye mi isinde,gücünde şükür ,isleri,tıkırları yerinde, gerisi sokaklarda ,cay ocaklarında, …